Odkrycie

Pracujemy z inwestorami i najpierw poznajemych ich potrzeby i cele. Następnie rozpoczynamy poszukiwania okazji inwestycyjnej, o ile nie mamy aktualnie dostępnych.

Okazje występują w wielu miejsach, takich jak portale ogłoszeniowe, licytacje komornicze, nieruchomości zagmatwane prawnie. Naszym zadaniem jest znalezienie okazji poniżej ceny rynkowej.

Kiedy okazja jest znaleziona, przedstawiamy Ci korzystną ofertę w Twoim budżecie.

  • Analiza Twoich potrzeb
  • Przygotowanie strategii
  • Obliczenie zysków
  • Znalezienie okazji
  • Przedstawienie Ci możliwości

Renowacja

Posiadamy własną ekipę remontową. Wykonaliśmy z nią już 13 renowacji.

Cenimy sobie terminowość i przykładanie uwagi do szczegółów. Potrafimy wykować remont w optymalnym budżecie. Nasz architekt przygotowuje plan oraz listę zakupów.

Możesz zapomnieć o kilkudziesięciu wycieczkach do Bricko Mana i Leroy Merlin. Cały proces remontu staje się dla Ciebie sprawny i przyjemny. Bez stania w korkach i kłócenia się z robotnikam

Wystawienie na rynek

Aby jak nawięcej zarobić na nieruchomości, ogłoszenie musi być idealne. Musi je także zobaczyć jak najwięcej potencjalnych klientów.

Po zrobieniu home stageingu i sesji zdjęciowej przez profesjonalnego fotografa, dodajemy ogłoszenie na portale ogłoszeniowe. Tekst jest oczywiście przemyślany, pasujący pod potrzeby idealnego klienta.

Staramy się żeby prezentacja przebiegła idealnie. Nieruchomość jest przed każdą dokładnie wyczyszczona, tak, że się błyszczy.